Team

Directie

Bas van der Zanden

Bas van der Zanden

Directeur

e-mail

Matine van Voorthuizen

Matine van Voorthuizen

Adjunctdirecteur

e-mail

Bouwcoördinatoren

Renske Clercx- van Vliet

Renske Clercx- van Vliet

Bouwcoördinator groep 1 t/m 4

e-mail

Alice Lanfermeijer

Alice Lanfermeijer

Bouwcoördinator groep 5 t/m 8

e-mail

Zorgteam

Ingrid Keuning

Ingrid Keuning

Intern begeleider groep 1/2

e-mail

Cindy Gelhard

Cindy Gelhard

Intern begeleider groep 3 t/m 8 (groene deelschool)

e-mail

Marianne Scholten

Marianne Scholten

Intern begeleider groep 3 t/m 8 (paarse deelschool)

e-mail

Ilze Streppel

Ilze Streppel

Intern begeleider groep 3 t/m 8 (blauwe deelschool)

e-mail

Miets Dusamos

Miets Dusamos

Remedial Teacher en Kurzweilspecialist

e-mail

Erica Wellner

Erica Wellner

Remedial teacher en specialist verrijking

e-mail

Marianne Renckens

Marianne Renckens

Projectgroep en specialist verrijking

e-mail

Vakleerkrachten

Saskia Spanjersberg

Saskia Spanjersberg

Beeldende Vorming

e-mail

Kes Klaver

Kes Klaver

Bewegingsonderwijs

e-mail

Amber Bransen

Amber Bransen

Bewegingsonderwijs

e-mail

 

Ondersteuning

Daniëlle Betman

Daniëlle Betman

Administratie

e-mail

Malika Bouberdane

Malika Bouberdane

Administratie

e-mail

Bryan Burgerhout

Bryan Burgerhout

Beweegwijs

Onderwijsondersteuning

Aynur Bozkurt

Aynur Bozkurt

Onderwijsassistent groep 4 en 5

e-mail

Jeske Boere

Jeske Boere

Onderwijsassistent groep 1-2

e-mail

Debbie van der Molen

Debbie van der Molen

Onderwijsassistent groep 4 en groep 6

e-mail

Shirley den Hartog

Shirley den Hartog

Onderwijsassistent groep 1-2 en groep 3

e-mail

Simon de Heus

Leerkrachtondersteuner groep 7 en 8

Groep 1-2

Esther Hendriksen

Esther Hendriksen

Leerkracht groep 1-2 groen A

e-mail

Elina Andric

Elina Andric

Leerkracht groep 1-2 groen A

e-mail

Alice Lanfermeijer

Alice Lanfermeijer

Leerkracht groep 1-2 groen B

e-mail

Inge Ronk

Inge Ronk

Leerkracht groep 1-2 groen B

e-mail

 

Peggy Plooij

Peggy Plooij

Leerkracht groep 1-2 groen C

e-mail

Miranda van der Haar

Miranda van der Haar

Leerkracht groep 1-2 groen C

e-mail

Kim van Nuenen

Kim van Nuenen

Leerkracht groep 1-2 paars D

e-mail

Nienke Witteveen

Nienke Witteveen

Leerkracht groep 1-2 paars E

e-mail

 

Ingrid Keuning

Ingrid Keuning

Leerkracht groep 1-2 paars E

e-mail

Judith van Bemmel

Judith van Bemmel

Leerkracht groep 1-2 blauw F

e-mail

Marlies Noordeloos

Marlies Noordeloos

Leerkracht groep 1-2 blauw G

e-mail

Groep 3

Saskia Penris

Saskia Penris

Leerkracht groep 3 groen

e-mail

Renske Clercx- van Vliet

Renske Clercx- van Vliet

Leerkracht groep 3 groen

e-mail

Bianca van Rooijen

Bianca van Rooijen

Leerkracht groep 3 paars en taalspecialist

e-mail

Roxanna van Tergouw

Roxanna van Tergouw

Leerkracht groep 3 blauw

e-mail

Bonny van der Linden

Bonny van der Linden

Leerkracht groep 3 blauw, ICO en contactpersoon

e-mail

 

Groep 4

Dorine Juch

Dorine Juch

Leerkracht groep 4 groen

e-mail

Noréne Hartmann

Noréne Hartmann

Leerkracht groep 4 groen

e-mail

 

Renate Wolda

Renate Wolda

Leerkracht groep 4 paars

e-mail

Loes van Hoogstraten

Loes van Hoogstraten

Leerkracht groep 4 paars, ICO en contactpersoon

e-mail

 

Cheyenne van Riet

Cheyenne van Riet

Leerkracht groep 4 blauw

e-mail

Karenlise Weeda

Karenlise Weeda

Leerkracht groep 4 blauw

e-mail

Groep 5

Maaike Brouwer

Maaike Brouwer

Leerkracht groep 5 groen en Kurzweilspecialist

e-mail

Sophie Westerink

Sophie Westerink

Leerkracht groep 5 blauw

e-mail

Wendy Kanne

Wendy Kanne

Leerkracht groep 5 paars

e-mail

 

Peter Oosterman

Peter Oosterman

Leerkracht groep 5 paars

e-mail

 

Groep 6

Justa van Kol

Justa van Kol

Leerkracht groep 6 groen

e-mail

Matine van Voorthuizen

Matine van Voorthuizen

Leerkracht groep 6 groen

e-mail

 

Sanne de Ruiter

Sanne de Ruiter

Leerkracht groep 6 paars

e-mail

Chitra Ramrattansing

Chitra Ramrattansing

Leerkracht groep 6 paars en ICT-coördinator

e-mail

Inge Schaap

Inge Schaap

Leerkracht groep 6 blauw

e-mail

Chitra Ramrattansing

Chitra Ramrattansing

Leerkracht groep 6 blauw en ICT-coördinator

e-mail

Groep 7

Susan van Brenk

Susan van Brenk

Leerkracht groep 7 groen

e-mail

Loes van Hoogstraten

Loes van Hoogstraten

Leerkracht groep 7 groen, ICO en contactpersoon

e-mail

 

Robert Koolhof

Leerkracht groep 7 blauw

e-mail

Matine van Voorthuizen

Matine van Voorthuizen

Leerkracht groep 7 blauw

e-mail

 

Evelien van der Zanden

Evelien van der Zanden

Leerkracht groep 7 paars en gedragsspecialist

e-mail

Evianne Streng

Evianne Streng

Leerkracht groep 7 paars en rekenspecialist

e-mail

 

Groep 8

Jose Jansen

Jose Jansen

Leerkracht groep 8 groen

e-mail

Cindy Gelhard

Cindy Gelhard

Leerkracht groep 8 groen

e-mail

Els Rus

Els Rus

Leerkracht groep 8 paars

e-mail

Mark Meijers

Mark Meijers

Leerkracht groep 8 blauw en rekenspecialist

e-mail

Chitra Ramrattansing

Chitra Ramrattansing

Leerkracht groep 8 blauw en ICT-coördinator

e-mail